Beşiktaş JK Satranç Okulu, Çocuklarınıza şehir merkezinden uzaklaşmadan yaşıtlarıyla birlikte eğlenerek, yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine olanak tanıyan güvenli bir ortam sunar. Sportif, sanatsal, kültürel ve akademik nitelikli aktivite ve atölyelerle gelişimlerine destek verir.

Hafta içi her gün 09.30 – 17:00 saatleri arasında (servis kalkış saati 16:00 ) hizmet verecek olan yaz okulumuzda uygulanan program çocukların yaşları göz önünde bulundurularak belirlenmiş olup, etkinlikler haftanın belirli günlerinde düzenli ve dönüşümlü olarak yürütülmektedir.

Yaz okulu, konusunda uzman sertifikalı eğitmenler tarafından düzenlenmektedir.Çocuklar bu yazı, gün boyunca yaratıcı aktivitelerle, fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimlerini desteklerken, aynı zamanda ihtiyaç duyduklarında sakince oturup kitap okuyabilecekleri, film seyredebilecekleri ve sohbet edebilecekleri bir ortamda geçirecekler.

Zengin öğrenme ortamlarında ilgi ve yeteneklerini keşfetmeleri için teşvik ederken; zaman planlamayı öğrenmelerini önemsiyoruz. Birbirlerine karşı yardımcı ve paylaşımcı olmaları yönünde bilinçlerini arttırmak ve ortak grup bilinciyle aktivitelerde bulunmanın ve üretmenin keyfine varmalarını destekliyoruz. Biz çocuklarla beraber eğlenmeye, gülmeye, dinlemeye, konuşmaya, üretmeye inanarak onlara her bir gün için özenle yapılandırılmış ve İNGİLİZCE ağırlıklı olarak gerçekleşecek olan bir yaz okulu programı sunuyoruz.

1. hafta Güncelleniyor 7. Hafta Güncelleniyor
2. Hafta Güncelleniyor 8. Hafta Güncelleniyor
3. Hafta Güncelleniyor 9. Hafta Güncelleniyor
4. Hafta Güncelleniyor 10. Hafta 27 – 31 Ağustos 2018
5. Hafta Güncelleniyor 11. Hafta Güncelleniyor
6. Hafta Güncelleniyor 12. Hafta Güncelleniyor

Yaz Okulu Koordinatörü: Nihal BALTO – Psikolog
Yaş Grubu: 5 – 10 yaş
Başlangıç Tarihi: Güncelleniyor
Bitiş Tarihi: Güncelleniyor
Telefon: 0(212) 279 7791 / 0(530) 290 1012
Email : [email protected]

*Servisimiz vardır.

BİZE ULAŞIN

Bir sorunuz mu var? Bize yazın, size yardımcı olalım!